REFERENCE

Byla jsem k Emoční terapii hodně  nedůvěřivá, ale důvěřovala jsem Veronice. Postupně jsme se věnovaly všemu, co mě trápilo a po roce můžu říct, že se mi v mnoha ohledech ulevilo a spousta věcí mě přestala trápit a to včetně různých zdravotních obtíží. Pokračuji dál, protože mi to pomáhá a nenápadně nutí na sobě pracovat.  

Lucie

Když mi prvně Veronika řekla, že se učí Emoční terapii, nechápala jsem o co vlastně jde. Protože jsem se ale potřebovala zbavit závislosti na nikotinu a samotmé mi to vůbec nešlo, řekla jsem si, že to zkusím. Postupně jsme se prokousaly spoustou nepříjemných zjištění, vrátily se do minulosti a odblokovaly stará traumata, která mě nedovolila posunout se dál. V terapiích pokračujeme dál, protože mi dost zásadně změnily život k lepšímu. Na začátku bych tomu nevěřila. A opravdu už nekouřím, najednou mi to prostě přestalo chutnat a chybět. 

Linda


Jsem už starší ročník a tak je práce se mnou docela náročná. Nechce se mi moc věcí měnit a tak se všechno zlepšuje jen pomalu. Skvělá je práce Veroniky s mými kočkami a kocoury, tam vidím pokrok prakticky okamžitě. Když s nimi začala pracovat, moc jsem nevěřila, že to nějak pomůže. Jeden kocour neustále značkoval, druhý si vytrhával chlupy, další byl agresivní na ostatní... To všechno po emoční terapii ustoupilo. Má to smysl zejména tam, kde je medicína a lékaři v koncích a léčba nepomáhá. Proto jsem se také rozhodla emoční terapii zkusit a rozhodně nelituji a jsem vděčná, že se to Veronika naučila.     

Jitka