O MNĚ

Před mnoha lety jsem hledala cesty, jak se vypořádat se svými emočními výkyvy. Domluvila jsem si první emoční (energetickou) terapii u Jitky Maršíkové. Jak šly roky, vyvinula Jitka vzdělávací program s metodou, jak se emoční terapii naučit. Otevřela svoje kurzy a já se pustila do studia.  

Měla jsem tehdy náročný vztah s mužem a řekla jsem si, že moje láska k němu je opravdu silná a že si přeju, abychom spolu zůstali a přestali se neustále hádat. Komplikovaný vztah jsem měla i s tátou a věděla jsem, že musím změnit úhel pohledu, kterým se na něho dívám. Věděla jsem, že když se terapie naučím, budu moci pomáhat nejen sobě, ale třeba i svým dětem, přátelům, dokonce i domácím mazlíčkům. 

Kurzem jsem prošla před čtyřmi lety a od té doby pomáhám každému, kdo je takovým terapiím nakloněn a důvěřuje mi; díky tomu se mohu posouvat dopředu i já. Je to nekonečný proces, protože příběh každého z nás je jiný. Z terapií pro druhé se stala moje velká láska. 

V lednu 2021 tátu odvezla s oboustranným covidovým zápalem plic sanitka. I já skončila v nemocnici. Moje covidové dny na kapačkách a kyslíku přispěly k tomu, že jsem si přeskládala priority a postupně se odpojila od většiny toho, co v mém životě nefungovalo. S Jitkou jsme s taťkou pracovaly na dálku... Moje touha mu pomoci mě k terapiím přitáhla ještě víc. Díky terapkám jsem k němu nalezla zase znovu cestu... Bohužel, navzdory všemu snažení lékařů i tomu našemu, táta v nemocnici po pěti týdnech zemřel, a to bez možnosti rozloučení... Na konci jeho cesty byl však navzdory frustraci a bezmoci klid a mír... Přikláním se k tomu, že naše každodenní terapie na to měly velký vliv. 

Zemřel ve 13:00 dne 8. 2. 2021 a to ráno jsme měly se ségrou stejný sen, ve kterém se s námi přišel rozloučit. Byl plný radosti a štěstí... A přesně za dva roky v roce 2023 kolem tohoto data ke mě zase přišl ve snu. Ten sen byl tak reálný... ptala jsem se: "Tati, tys neumřel?" A on mi odpoveděl: "Jasně, že ne, jsem tu pořád..." A byl úplně jiný... celý prozářený, spokojený, usměvavý, pomáhlal mi, uklidňoval, podporoval...   

Od jeho smrti vnímám převelikou křehkost našeho bytí a k životu a lidem kolem sebe přistupuji s mnohem větší pokorou. Zároveň se u mě projevil skutečně velký odpor k některým politikům, konkrétním lidem, lžím, neupřímnosti a pokrytectví.

Covid mi doslova změnil život, protože se z koníčka emoční terapie stává pomaličku profese. Přidávám ke své práci mentoring, ten se s emoční terapií dokonale doplňuje a také jsem se stala partnerkou společnosti ZINZINO. Všechno dohromady to dává obrovský smysl, je to takový "trojboj" a vidím u klientů opravdu dobré výsledky.

Ráda investuji svůj čas a pomohu vám najít cestu z bludiště uvězněných emocí a traumat, stačí se mi ozvat a domluvíme si termín. Úžasné je, že tato terapie funguje skvěle i s dětmi a také s domácími mazlíčky. 

Osobní schůzka nutná není, i když u první terapie je to určitě vhodnější. Emoční (energetická) terapie však funguje i na dálku, takže stačí telefonický hovor nebo nějaká aplikace, skrze kterou se můžeme vidět a povídat si, jako například google meet, zoom, fb messenger nebo whatsapp. 

Odhodlejte se být šťastnější a psychicky odolnější. 

S láskou Veronika 

PS: A jak dopadlo manželství? Občas je "opepřeno" nějakou tou hádkou a nedorozuměním, ale už to není taková nálož jako dřív. Vážíme slova a nepadají žádná silná prohlášení, která zbytečně fatálně zraňují.

Z čeho čerpám, co nebo kdo mě ovlivnil:

Jitka Maršíková - energetická terapeutka a školitelka metody inspirované Emočním kódem.

Pavel Moric - https://pavelmoric.com/, "štěstí není pro každýho..." :), kouč seberozvoje

Bradly Nelson - https://drbradleynelson.com/, autor metody Emoční kód

Joe Dispenza - https://drjoedispenza.com/, neuropatolog

Bruce Lipton - https://www.brucelipton.com/, jeho kniha Bilologie víry

Cyklická žena - https://www.cyklickazena.cz/, knihaDalší informace o mně naleznete také na www.veronikavendlova.cz