Buďte na sebe hodní!

08.07.2022

Začnu od odstavce, který jsem dala původně na KONEC statusu, ale je tu změna: Můj VZKAZ pro dnešní den: Buďte na sebe hodní! Všechno, co je v minulosti, řešili jste a prožívali tak, jak jste v té době byli schopni. Neuměli jste to řešit jinak... prostě to pro vás nebylo dostupné. Ale jdete dál a každý den může být novou zkušeností a novým startem. Hlavně jděte a sami se sebou to nevzdávejte! NIKDY!

☀️ Dneska bylo krásný ráno, ale i když jsem šla spát poměrně brzy, vstávalo se nějak těžko. Cestou zpátky domů z ranních rozvozů dětí jsem pocítila smutek. Přitom vědomě jsem neměla důvod být smutná. Přesto ten pocit přišel. Vzala jsem to jako info a řekla si, že se na ten smutek podívám víc zblízka. Nejprve jsem se ale ponořila do stutený vody a prošla bosa po trávě. Jsem šťastná, že už zase můžu...

☀️ Přesně proto jsem se emoční terapii naučila, abych mohla zjistit, co ten smutek způsobuje, kde je ta negativní energie uvězněná a jaké jsou další příčiny. Nagativních energií je celá řada. Ta, na kterou jsem dnes narazila já u sebe, je SRDEČNÍ NÁVYKOVÁ. Podívala jsem se na to, na kterou z negativních emocí mám "návyk" a našla jsem ZAHOŘKLOST. To mě překvapilo, protože jsem se s ní u sebe za celých těch 6 let nepotkala. Vyhledala jsem, kde všude je zahořklost schovaná (nebo odborněji - uvězněná) a zjistila, že je oběhovém systému (srdce a hrudní oběhový systém), nervovém systému v očích a to v optickém nervu a sítnici (mám s nimi problémy, asi před měsícem se mi skokově zhoršil zrak), v mozku - ve spánkovém laloku, dále v meridiánech plic, srdce a osrdečníku, také v čakře třetí oko.

Pokud je nějaké nerovnováha v každém z těch míst, důsledkem mohou být různé zdravotní a psychické reakce. Pro zajímavost nerovnováha v meridiánu plic může ovlivňovat psychiku a projevit se smutkem, žalem, pýchou, studem, ostupělostí, melancholií, sebepodceňováním, nervozitou a depresí.

☀️ Je vždycky dobré se podívat na souvislosti. Pátrání pak pokračovalo tím, že jsem ještě zjišťovala, co je tou příčinou srdeční návykové energie. Někdy výsledky nedávají smysl... tady to byla zánětlivá enegie v plicích způsobená energií virů covidu.

☀️ To všechno jsem na závěr pospojovala a vyslovila ODSTRAŇUJI, aby to dávalo smysl a magnetoterapií odstranila. Trvalo to celé asi 60 minut. Po té jsem začala být chvilku unavená, jako by to chtělo trochu spánku, ale to musím vydržet až do večera. Je zajímavé sledovat souvislosti a vnímat sebe, svoje zdraví, svoji psychiku a pomalu si všechno projít, čistit, uvědomovat, být na sebe hodní, být sami sobě kámošem v dobrým i zlým. Snažit se o to dělat si to tady na světě hezký, protože to za nás nikdo jinej neudělá... Já například sebrala odvahu a koupila malej stan a jsem odhodlaná vyrazit s Emm na nějakou expedici. Přesněji - pokud budeme mít za co, trochu pocestujeme tady kolem komína... ale kdo ví, žejo. 

☀️ Možná máte horu problémů... jste osamělí, máte různé strachy, obavy, starosti, připadáte si nedocenění, neúspěšní, nedokonalí, pláčete a pak se zase radujete a nejde o výkyvy nálad, které by vám prospívaly, plno věcí jste udělali špatně a teď to víte... znám to taky! Chybí vám třeba dostatek financí (to je například moje dlouholeté téma) a ... dplňte si každý sám, co vás trápí, chtěli byste jinak, potřebujete vyřešit... A možná navenek vypadáte, že žijete přesně ten dokonalý život, jaký by nejraději žil každý. Ale jen vy víte, co opravdu žijete.

PS: Covid jako téma už zmizel, ale já se s následky toho ataku potýkám od loňského ledna. Na nemocenské jsem byla 8 měsíců, musela jsem se pomalu znovu učit dýchat a neměla jsem vůbec žádnou kondici, byla jsem psychicky na dně. Trvalo rok, než jsem se vyhrabala zpátky do stavu, kdy jsem to byla zase trochu já... Teď jsem se měsíc potýkala s další virovou náloží, ale v nemocnci jsem naštěstí už neskončila, ale to jen díky pomoci antibiotik a věřím, že taky díky některým změnám životního stylu... snad to tak je, ale pořád mám co řešit...

A co že mj. znamená nerovnováha v čakře třetí oko? Koukala jsem na to a uvědomila si, že problémy s jedním zubem už řeším 6 let... , naposledy v pondělí jsem se hodinu statečně potila na zubařském křesle. Ale dostala jsem pochvalu za statečnost! K rozvoji čakry dochází od sedmi do dvanácti let, kdy se vytváří obraz světa a formují se představy o vlastním životě.

Souvislosti: oči, uši, dutiny, zuby, mozek

Symptomy: únava, bolesti hlavy, zapomětlivost, poruchy vidění, halucinace, noční můry

Psychika: zmatek, panika, nestabilita, ztráta reality

#emocniterapie