Jiskra života - můj nový projekt na Startovači

06.03.2023

JAKÉ BYLY PRVNÍ DVA TÝDNY PROJEKTU?

Díky vám můžu pomáhat dalším lidem a moc mě to těší!

Před 14 dny v pondělí 20. 2. 2023 spatřil tento projekt světlo světa. Co se od té doby podařilo?

Poskytla jsem SOS pomoc třem lidem, kteří si nemohou platbu za sezení dovolit.

V praxi to funguje tak, že se mi buď někdo s důvěrou ozve, vysvětlí situaci a já mohu nabídnout termín, nebo se mohu ozvat já sama lidem, kterým jsem pomáhala už dříve pro bono. Slíbila jsem totiž sama sobě i jim, že se pokusím sehnat na terapie finanční zdroje. Tyto tři emoční terapie s mentoringem byly kombinací obojího.

Od loňského dubna pečuji o ty, kteří na sobě chtějí pracovat a vnímám, že to myslí opravdu vážně.

Sama jsem zažila, jak je těžké se snažit se vyškrábat z úplného dna, když člověk nemá ani na jídlo, sebevědomí je někde v kanálu a přiznat veřejně, že je to fakt zlý, může být vnímáno jako velké osobní selhání… Přitom kombinace metod, které používám, prakticky okamžitě uleví, dokáže člověku doplnit tolik potřebnou sebedůvěru a energii na to, aby to přes všechny komplikace a nepříjemnosti nevzdal, hledal řešení a pokračoval dál.

Mám také prvního spolupracovníka a jsem za to moc vděčná. Vojta Stodola, se kterým jsme se potkali v kampani Danuše Nerudové, se dobrovolnicky ujal péče o Instagram projektu a FB profil. Nazvali jsme jej JISKRA ŽIVOTA a věřím, že stavíme základy něčeho, co bude mít v budoucnu velký přesah.

Vojto, děkuju! A děkuji tímto také Aničce Valentové, která je autorkou projektu a napsala jej tak krásně, že mě to až dojalo. Díky též letí všem patronům, díky jejichž finanční podpoře můžu opravdu pomáhat konkrétním lidem k tomu, aby byl jejich život šťastnější.

Dejte, prosím, o projektu vědět lidem kolem sebe; a děkuji ze srdce za vaši důvěru.

#zázrakysedějí