JISKRA ŽIVOTA

Můj projekt na Startovači

Autorkou projektu je Anna Valentová, které jsem se zmínila o tom, že hledám finančí zdroje na sezení kombinující emoční terapii a mentoring pro ty, kteří si to zatím nemohou finančně dovolit. 20. 2. 2023 tento dlouhodobý projekt odstartoval na Starovači, kde také budu informovat o novinkách. Zde nabízím celý text: 

Veronika Vendlová je mentorka, emoční terapeutka, motivátorka a iniciátorka změn - dokáže vyhecovat lidi do akce, ať už jde o skupinu dobrovolníků, kteří se nikdy předtím neviděli - a teď mají spolupracovat napříč republikou, nebo o člověka schouleného ve vlastním smutku, pro něhož každý výhled ven představuje souboj s nepředstavitelným strachem. Tyto své dovednosti přetavila do mnoha úspěšných projektů. Pomozme jí k teď samostatnosti! Pomozme jí se tomu, co umí nejlíp, věnovat naplno! A pomozme jí také pomáhat těm, kteří na podobné služby zatím nedosáhnou...

Můžeme tím všichni jedině získat. Dokonce i ti, kdo by její podporu velmi potřebovali, ale nemohou si ji zatím dovolit sami hradit. Veronika jim dosud pomáhala bez nároku na odměnu. Ale člověk zvládne jen to, co zvládne. Společně toho můžeme zvládnout mnohem víc!

"Veronika na svých sezeních (možných online i po telefonu) nabízí komplex provázení, podpory, motivace a emoční terapie. Jejich cílem je otvírat dveře změnám. Veronika využívá svou empatii, zkušenost, znalosti z absolvovaných kurzů i neuvěřitelné nasazení a "tah na branku". Rozplétá jemné předivo našich těžkých situací a neopouští při tom tu nejtvrdší realitu. Je čarodějkou s nohama pevně na zemi." píše jeden z těch, jimž Veronika pomohla nastartovat v životě zásadní změnu. (ostatní reference)

Vyzkoušejte si jedno sezení sami, nebo jej umožněte někomu, kdo si to nemůže dovolit. Vyberte si z nabízených odměn a podpořte Veroničin projekt.

POMOZME VERONICE ROZSVĚCET ŽIVOTY!

JISKRA ŽIVOTA

JAKÉ BYLY PRVNÍ DVA TÝDNY PROJEKTU? 

Díky vám můžu pomáhat dalším lidem a moc mě to těší!

Před 14 dny v pondělí 20. 2. 2023 spatřil tento projekt světlo světa. Co se od té doby podařilo?

Poskytla jsem SOS pomoc třem lidem, kteří si nemohou platbu za sezení dovolit.

V praxi to funguje tak, že se mi buď někdo s důvěrou ozve, vysvětlí situaci a já mohu nabídnout termín, nebo se mohu ozvat já sama lidem, kterým jsem pomáhala už dříve pro bono. Slíbila jsem totiž sama sobě i jim, že se pokusím sehnat na terapie finanční zdroje. Tyto tři emoční terapie s mentoringem byly kombinací obojího.

Od loňského dubna pečuji o ty, kteří na sobě chtějí pracovat a vnímám, že to myslí opravdu vážně.

Sama jsem zažila, jak je těžké se snažit se vyškrábat z úplného dna, když člověk nemá ani na jídlo, sebevědomí je někde v kanálu a přiznat veřejně, že je to fakt zlý, může být vnímáno jako velké osobní selhání… Přitom kombinace metod, které používám, prakticky okamžitě uleví, dokáže člověku doplnit tolik potřebnou sebedůvěru a energii na to, aby to přes všechny komplikace a nepříjemnosti nevzdal, hledal řešení a pokračoval dál.

Mám také prvního spolupracovníka a jsem za to moc vděčná. Vojta Stodola, se kterým jsme se potkali v kampani Danuše Nerudové, se dobrovolnicky ujal péče o Instagram projektu a FB profil. Nazvali jsme jej JISKRA ŽIVOTA a věřím, že stavíme základy něčeho, co bude mít v budoucnu velký přesah.

Vojto, děkuju! A děkuji tímto také Aničce Valentové, která je autorkou projektu a napsala jej tak krásně, že mě to až dojalo. Díky též letí všem patronům, díky jejichž finanční podpoře můžu opravdu pomáhat konkrétním lidem k tomu, aby byl jejich život šťastnější.

Dejte, prosím, o projektu vědět lidem kolem sebe; a děkuji ze srdce za vaši důvěru.

#zázrakysedějí